| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 2002000mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Naam | draagband van nylonrubber |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR. | EP200 |
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 12-60 mm |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Model-NR. | EP200 |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Polyesterpvc-transportband |
|---|---|
| Vullen | 1 - 5 |
| Materiaal | PVC en PU |
| Werktemperatuur | -10/+100℃ |
| Lengte | Aangepast |