| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale breedte | 2500 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale dikte | 80 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | draagband van nylonrubber |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 2002000mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |