| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-80 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |