| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Model-NR. | EP200 |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | Tot 2400 mm of op maat |
| Dikte | 5-50 mm |
| Kernmateriaal | EP (polyester)/nylonstof |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +300°C |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Naam | Hittebestendige transportbanden |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Model-NR. | EP250 |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Naam | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR. | EP200 |
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |