| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | zware rubberen riem |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Industriële rubberen riemen |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 580mm |
| Fabriek | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Naam | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR. | EP200 |
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Riemdikte | 6 mm tot 50 mm |
| Riembreedte | Typisch 400 mm tot 2000 mm |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Productnaam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Transportpakket | Verpakken in dozen en kratten |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |