| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 500 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 5 mm tot 60 mm |
| Hoogte van zijwand | 50mm tot 300mm |
| Hoogte van de schouder | 40 mm tot 280 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Naam | Gegolfde transportband |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Laadvermogen | Varieert per riemmaat en sterkte |
| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 300 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | draagband van nylonrubber |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |