| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2800mm |
| Φύλλο | 2-5 |
| Πάχος | 3-35mm |
| Υλικό | PVC και PU |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος ζώνης | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 400mm έως 2000mm |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Μήκος | OEM |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Ονομα | Μηχανή σύνδεσης ελαστικού μεταφορικού ιμάντα |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 35 χλστ |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | Σκοινί χάλυβα |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-25Mpa |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Υλικό | PVC και PU |
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 8 |
| Πάχος | 3-60 mm |