| Όνομα προϊόντος | Άρθρωση ζώνης ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 2000mm |
| τύπος κοινού | Βουλκανισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Ονομα | σύγχρονη ζώνη συγχρονισμού |
|---|---|
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Πλάτος | 10-2000 mm |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος | 5-20 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-80mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP250 |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 580mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |