| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 80mm |
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Μεταφορικές Ιμάντες EP |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης | 5mm έως 60mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50mm 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40mm έως 280mm |
| Ονομα | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος και την αντοχή της ζώνης |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Ονομα | Μεταφορικοί ιμάντες ανθεκτικοί στη θερμότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | Έως 2400 mm ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 5-50mm |
| Υλικό πυρήνα | EP (Polyester)/Nylon Fabric |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +300°C |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | ελαστική ζώνη βαρέως τύπου |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |