| Ονομα | Σιδηροδρομικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Διάμετρος άξονα | 25 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | λαστιχένια φορμάροντας μηχανή σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική/Μηχανική Πρέσα Βουλκανισμού |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-300 ° C |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Ονομα | λαστιχένιο μονωτικό περίβλημα διαμαντιών |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος ζώνης | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 3 - 30 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO, DIN, JIS ή Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κάλυμμα και ύφασμα PVC PU |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -30°C έως +200°C |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 12-80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος | 300mm έως 2500mm |
|---|---|
| Πάχος | 6mm έως 80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |