| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
| Πάχος | 6-55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 40300MM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Προσαρμόσιμο | Διατίθεται σε προσαρμοσμένα μεγέθη και προδιαγραφές |
| Πλάτος ζώνης | 100mm 2000mm |
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 55mm |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής με ελάχιστη συντήρηση |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Επένδυση | Γαλβανισμένο |
| Μήκος | 200-2000 mm |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | OEM ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-30 χιλ. |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8-20 MPa |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |