| Ονομα | μηχάνημα αρμού ζώνης |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 5-10 λεπτά |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Κατασκευή | Πλαϊνό τοίχωμα, Σελίδα, Ζώνη Βάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γωνία εμβάπτισης Μεταφορά υλικού |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Μεταφορικός κύλινδρος με καθυστέρηση |
|---|---|
| Πλάτος | 100-1800 χιλιοστά |
| Πάχος | 10 mm - 30 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτια και κιβώτια |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Ονομα | Ζαρωμένος μεταφορέας ζωνών |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | Προσαρμόσιμο (συνήθως 300mm έως 2000mm) |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Τύπος | μεταφορική μηχανή |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 300-2000 mm |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χειρισμός μαζικού υλικού |
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Μεγάλος μεταφορέας ζωνών γωνίας |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300 - 2000 mm |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενο, συνήθως 0,5 έως 6 m/s |
| Γωνία κλίσης | Μέχρι 90 μοίρες |