| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 5-20 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | przemysłowy taśmociąg gumowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2000mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | Do 2400 mm lub niestandardowe |
| Grubość | 5-50 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina EP (poliester)/nylon |
| Zakres temperatur | -20°C do +300°C |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe odporne na ciepło |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-80mm |
| fabryka | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |