| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Versterking | Stalen net |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| OEM | Ja |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |