| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| fabryka | Tak |
| Szerokość robocza | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-45 mm |
| Tworzywo | Stal lub mieszanka gumy o wysokiej wytrzymałości |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub złącze wulkanizowane |
| Szerokość paska | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-100mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| OEM | Tak |
| Trwałość | Długa żywotność pod dużym obciążeniem |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczny |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Kolor | Dostępne kolory czarne / niestandardowe |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Długość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Stan | Nowy |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Szerokość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |