| Productnaam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Transportpakket | Verpakken in dozen en kratten |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 300-2200 mm |
| Treksterkte | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Naam | Rubberplaat met hoge dichtheid |
|---|---|
| Breedte | 3002000mm |
| Kleur | Zwart |
| Werktemperatuur | -60°C~120°C |
| Treksterkte | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Productnaam | Rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Treksterkte | 5-20MPa |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |