| Werkbreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-45 mm |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Materiaal | Hoogwaardig staal of rubbermengsel |
| gewrichtstype | Mechanisch bevestigingsmiddel of gevulkaniseerde verbinding |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 1-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Temperatuur | 0°C tot 300°C |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Riemdikte | 680mm |
|---|---|
| Riembreedte | 3002500mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling in de mijnbouw, landbouw en industrie |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |