| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης | 5mm έως 60mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50mm 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40mm έως 280mm |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | Έως 2400 mm ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 5-50mm |
| Υλικό πυρήνα | EP (Polyester)/Nylon Fabric |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +300°C |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Σιδηροδρομικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Διάμετρος άξονα | 25 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | ελαστική ζώνη βαρέως τύπου |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | σύγχρονη ζώνη συγχρονισμού |
|---|---|
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Πλάτος | 10-2000 mm |
| Όνομα προϊόντος | Άρθρωση ζώνης ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 2000mm |
| τύπος κοινού | Βουλκανισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 3 - 30 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO, DIN, JIS ή Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κάλυμμα και ύφασμα PVC PU |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -30°C έως +200°C |