| Riembreedte | 3002000mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 12-80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 500mm tot 2000mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Breedte | 300 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale breedte | 2500 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale dikte | 80 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |