| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | EP200 konveyör bandı |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 300-2600mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |