| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-20 mm |
| Fabriek | Ja |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2800mm |
| Vullen | 2-5 |
| Dikte | 3-35mm |
| Materiaal | PVC en PU |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 2002000mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 12-60 mm |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Model-NR. | EP200 |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Materiaal | PVC en PU |
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Vullen | 2 - 8 |
| Dikte | 3-60 mm |