| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-80 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Temperatuur | 0°C tot 300°C |
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 12-80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 1-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Model-NR. | EP250 |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Versterking | Stalen net |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Werkbreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-45 mm |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Materiaal | Hoogwaardig staal of rubbermengsel |
| gewrichtstype | Mechanisch bevestigingsmiddel of gevulkaniseerde verbinding |