| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-20mm |
| fabrika | Evet |
| Esneklik | Yüksek |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2800mm |
| Başa çıkmak | 2-5 |
| Kalınlık | 3-35mm |
| Malzeme | PVC ve PU |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2000mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Genişlik | 200-2400mm |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| Model NO. | EP200 |
| İsim | EP200 konveyör bandı |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | PVC ve PU |
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Başa çıkmak | 2 - 8 |
| Kalınlık | 3-60mm |