| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | OEM-distributieriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Naam | Golfriemtransportband |
|---|---|
| Riembreedte | Aanpasbaar (meestal 300 mm tot 2000 mm) |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 200°C |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |