| Ονομα | Ζαρωμένος μεταφορέας ζωνών |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | Προσαρμόσιμο (συνήθως 300mm έως 2000mm) |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Τύπος | μεταφορική μηχανή |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 300-2000 mm |
| Ονομα | Μεγάλος μεταφορέας ζωνών γωνίας |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300 - 2000 mm |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενο, συνήθως 0,5 έως 6 m/s |
| Γωνία κλίσης | Μέχρι 90 μοίρες |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χειρισμός μαζικού υλικού |
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | μηχάνημα αρμού ζώνης |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 5-10 λεπτά |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πάχος ζώνης | 680mm |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεταφορικός κύλινδρος με καθυστέρηση |
|---|---|
| Πλάτος | 100-1800 χιλιοστά |
| Πάχος | 10 mm - 30 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |