| İsim | Oluklu Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | Özelleştirilebilir (tipik olarak 300 mm ila 2000 mm) |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | Geniş Açılı Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 - 2000mm |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Hız | Ayarlanabilir, genellikle 0,5 ila 6 m/s |
| Eğim açısı | 90 dereceye kadar |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Çalışma genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 95 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| Uyumluluk | Çeşitli kovalı elevatör bantları için uygundur |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |