| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Προσαρμόσιμο | Διατίθεται σε προσαρμοσμένα μεγέθη και προδιαγραφές |
| Πλάτος ζώνης | 100mm 2000mm |
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 55mm |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής με ελάχιστη συντήρηση |
| Κατασκευή | Πλαϊνό τοίχωμα, Σελίδα, Ζώνη Βάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γωνία εμβάπτισης Μεταφορά υλικού |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Επένδυση | Γαλβανισμένο |
| Μήκος | 200-2000 mm |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | βιομηχανική ζώνη χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-30 χιλ. |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-20 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-15 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο / Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα |