| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Aplikacja | Obsługa materiałów sypkich |
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | maszyna do łączenia pasów |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Czas ogrzewania | 5-10 minut |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Temperatura | 0°C do 300°C |
| fabryka | Tak |
| Grubość paska | 6-80mm |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2500mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |