| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Możliwość dostosowania | Dostępne w niestandardowych rozmiarach i specyfikacjach |
| Szerokość paska | 100mm do 2000mm |
| Grubość paska | 12 mm do 55 mm |
| Trwałość | Długa żywotność przy minimalnej konserwacji |
| Budowa | Ściana boczna, zatrzask, pas podstawowy |
|---|---|
| Aplikacja | Transport materiału pod kątem zanurzenia |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| OEM | Przyjąć |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Ocynkowany |
| Długość | 200-2000 mm |
| Kolor | Czarny, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Kolor | Dostępne kolory czarne / niestandardowe |