| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| Yapı | Yanak, Kelepçe, Taban Kemeri |
|---|---|
| Başvuru | Daldırma Açılı malzeme taşıma |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| OEM | Kabul etmek |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kaplama | Galvanizli |
| Uzunluk | 200-2000 mm |
| Renk | Siyah, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| fabrika | Evet |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |