| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-40mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-40mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Aplikacje | Cement, węgiel, górnictwo, port itp. |
| Tworzywo | Gumowa osłona i stalowy sznur |
| Grubość paska | 10-40mm |
| Szerokość paska | 200-2800mm |
| Szerokość paska | 200-2800mm |
|---|---|
| Grubość paska | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 630-5400 N/mm |
| Tworzywo | Gumowa osłona i stalowy sznur |
| OEM | Tak |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Szerokość | 100mm do 2000mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 200°C |
| Stan | Nowy |
| Standard | Din, Jis, ISO, CEMA, GB |
| Nazwa | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 300-2200 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8Mpa ~ 25Mpa |