| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 5-40mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 5-40mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Εφαρμογές | Τσιμέντο, Άνθρακας, Εξόρυξη, Λιμάνι κ.λπ. |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| OEM | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτια και κιβώτια |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Όνομα προϊόντος | Τεχνουργήματα από ελαστικό |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Αντοχή εφελκυσμού | 5-20MPa |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με την απαίτηση |
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 10-15 MPa |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πλάτος | 100mm 2000mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C σε 200°C |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πρότυπο | DIN,JIS,ISO,CEMA,GB |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |