OEM Steel Cord Rubber Conveyor Belt 10Mpa - 25Mpa Heavy Duty Rubber Conveyor Belt
| İsim: | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik: | 300-2400mm |
| Kalınlık: | 10-50mm |
| İsim: | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik: | 300-2400mm |
| Kalınlık: | 10-50mm |
| İsim: | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk: | Siyah |
| İsim: | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik: | 200-2200mm |
| Kalınlık: | 10-50mm |
| İsim: | EP Konveyör Bantları |
|---|---|
| Model NO.: | EP200 |
| Genişlik: | 200-2200mm |
| Bant Genişliği: | 300-2000mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 10-60mm |
| Yan duvar yüksekliği: | 60-300mm |
| İsim: | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği: | 500mm ila 2200mm |
| Bant Kalınlığı: | 5mm ila 60 mm |
| İsim: | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik: | 300-2600mm |
| Kalınlık: | 12-60mm |
| İsim: | Asansör Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik: | 300-2400mm |
| Kalınlık: | 10-60mm |
| Genişlik: | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 10-60mm |
| Çelik Kord No..: | 10-200 adet |
| İsim: | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk: | Siyah |
| İsim: | EP200 konveyör bandı |
|---|---|
| Bant Genişliği: | 300-2400mm |
| Kalınlık: | 10-50mm |
| İsim: | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik: | 2400 mm'ye kadar veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 5-50mm |
| İsim: | Oluklu Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Kalınlığı: | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği: | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Malzeme: | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı: | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği: | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Ürün adı: | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk: | Siyah |
| İsim: | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik: | 200-2400mm |
| Kalınlık: | 10-60mm |
| İsim: | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme: | Isıya Dayanıklı Kauçuk Bileşimi |
| Kalınlık: | 6 mm'den 50 mm'ye |
| İsim: | Isıya Dayanıklı Konveyör Bantları |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Başvuru: | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim: | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Takviye: | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Renk: | Siyah |
| İsim: | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak: | 1 - 5 |
| Malzeme: | PVC ve PU |