| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Renk | Siyah |
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 400 mm ila 2000 mm |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-80mm |
| fabrika | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| İsim | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak | 1 - 5 |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Çalışma sıcaklığı | -10/+100°C |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Başa çıkmak | 2 - 5 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | Naylon kauçuk taşıyıcı bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |