| İsim | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 300-2200mm |
| Çekme Dayanımı | 8Mpa~25Mpa |
| İsim | Yüksek Yoğunluklu Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişlik | 300-2000mm |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~120°C |
| Çekme Dayanımı | 6Mpa~25Mpa |
| Ürün adı | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Taşıma Paketi | Karton ve Sandıklarda Paketleme |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |