| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2000mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | EP200 konveyör bandı |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | Naylon kauçuk taşıyıcı bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | EP Konveyör Bantları |
|---|---|
| Model NO. | EP200 |
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Genişlik | 200-2400mm |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| Model NO. | EP200 |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| İsim | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak | 1 - 5 |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Çalışma sıcaklığı | -10/+100°C |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |