| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Isıya Dayanıklı Konveyör Bantları |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Isıya Dayanıklı Kauçuk Bileşimi |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 300 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |