| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 10-1800mm |
| Uzunluk | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-20mm |
| fabrika | Evet |
| Esneklik | Yüksek |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Senkron Triger Kayışı |
|---|---|
| OEM | Kabul etmek |
| Esneklik | Yüksek |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Genişlik | 10-2000mm |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Isıya Dayanıklı Kauçuk Bileşimi |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | OEM Triger Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| Çekme mukavemeti | 8-20 MPa |
| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |