| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | ağır hizmet tipi kauçuk kemer |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| İsim | Endüstriyel Kauçuk Kayışlar |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-80mm |
| fabrika | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| İsim | EP Konveyör Bantları |
|---|---|
| Model NO. | EP200 |
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Renk | Siyah |
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 400 mm ila 2000 mm |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Uzunluk | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme mukavemeti | 10- 15MPa |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100 mm ila 2000 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 200°C |
| Durum | Yeni |
| Standart | Din, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Ürün adı | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Taşıma Paketi | Karton ve Sandıklarda Paketleme |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |