| İsim | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak | 1 - 5 |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Çalışma sıcaklığı | -10/+100°C |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | PVC ve PU |
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Başa çıkmak | 2 - 8 |
| Kalınlık | 3-60mm |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2800mm |
| Başa çıkmak | 2-5 |
| Kalınlık | 3-35mm |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Bant Genişliği | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 3 - 30mm |
| Standart | ISO, DIN, JIS veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PVC PU kapak ve Kumaş |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -30°C ila +200°C |
| İsim | Naylon kauçuk taşıyıcı bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Başa çıkmak | 2 - 5 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |