| İsim | Senkron Triger Kayışı |
|---|---|
| OEM | Kabul etmek |
| Esneklik | Yüksek |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Genişlik | 10-2000mm |
| İsim | OEM Triger Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| Çekme mukavemeti | 8-20 MPa |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 10-1800mm |
| Uzunluk | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-20mm |
| fabrika | Evet |
| Esneklik | Yüksek |