| İsim | Naylon kauçuk taşıyıcı bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| Model NO. | EP200 |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 2400 mm'ye kadar veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 5-50mm |
| Çekirdek malzemesi | EP (Polyester)/Naylon Kumaş |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +300°C |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Genişlik | 200-2400mm |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2000mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | endüstriyel kauçuk konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Genişlik | 300-2000mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Malzemenin İçinde | Çelik kablo |
| Çekme Dayanımı | 10-25Mpa |