| Bant Genişliği | 500 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 70 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2000 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 300-2600mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Isıya Dayanıklı Kauçuk Bileşimi |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak | 1 - 5 |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Çalışma sıcaklığı | -10/+100°C |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| İsim | çelik boşluk yuvarlak |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Mil Çapı | 4 20mA |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Başa çıkmak | 2 - 5 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |