| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Vullen | 2 - 5 |
| Lengte | Aangepast |
| Naam | transportband van industriële rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Breedte | 3002000mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Riemdikte | 6 mm tot 50 mm |
| Riembreedte | Typisch 400 mm tot 2000 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-20 mm |
| Fabriek | Ja |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |