| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Coating | Gegalvaniseerd |
| Lengte | 200-2000 mm |
| Kleur | Zwart, rood, groen of aangepast |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Productnaam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Transportpakket | Verpakken in dozen en kratten |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |