| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Başa çıkmak | 2 - 5 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| İsim | endüstriyel kauçuk konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Genişlik | 300-2000mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Renk | Siyah |
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 400 mm ila 2000 mm |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Asansör Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yapı | Kauçuk kapak ve çelik çekirdek içeride |
| fabrika | Evet |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-20mm |
| fabrika | Evet |
| Esneklik | Yüksek |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |