| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 10-1800 mm |
| Lengte | OEM |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Naam | zware rubberen riem |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | synchrone timingsriem |
|---|---|
| OEM | Accepteren |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Breedte | 10 tot 2000 mm |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Naam | Gegolfde transportband |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Laadvermogen | Varieert per riemmaat en sterkte |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |