| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |
| Naam | Golfriemtransportband |
|---|---|
| Riembreedte | Aanpasbaar (meestal 300 mm tot 2000 mm) |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 200°C |