| Naam | Golfriemtransportband |
|---|---|
| Riembreedte | Aanpasbaar (meestal 300 mm tot 2000 mm) |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 200°C |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 500mm tot 2000mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Riembreedte | 3002000mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Breedte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |