| İsim | Oluklu Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | Özelleştirilebilir (tipik olarak 300 mm ila 2000 mm) |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İsim | Geniş Açılı Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 - 2000mm |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Hız | Ayarlanabilir, genellikle 0,5 ila 6 m/s |
| Eğim açısı | 90 dereceye kadar |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2000 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 70 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Genişlik | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |